YiZYiF 12Pcs Стол Нога Кат Заштитници Квадратен Облик на Мебел Нога Табела Нозе Совети Опфаќа Капи,Спречува Гребнатини и Бучава Црна 2525mm
Свеж

YiZYiF 12Pcs Стол Нога Кат Заштитници Квадратен Облик на Мебел Нога Табела Нозе Совети Опфаќа Капи,Спречува

DEN 99.60

Достапно е за нарачката

Плоштад Гума Мебел Нога Табела Стол Нога Крајот Капи Опфаќа Совети.Направени од издржлив ПВЦ гума, можат да го издржат rigors на секојдневна употреба.Против пролизгување и заштита на вашиот тврдо дрво подови од гребнатини и штети.Нема повеќе да се грижите за страдање суров звук кога се движат на столици и маси.Одлично за столици, столици, маси, каучи и повеќе.Идеален додаток за домот, ресторан, хотел итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.