Пастир Хардвер 9107 Нога Совети 3/4-Инчен Пластични Нога Стол Капи, 4-Pack, Бела
Свеж

Пастир Хардвер 9107 Нога Совети 3/4-Инчен Пластични Нога Стол Капи, 4-Pack, Бела

DEN 1152.00

Достапно е за нарачката

Од Лидерите во подот и површинска заштита, овие опремени совети заштита тешко подни површини од гребнатини, држете мебел во место кога е во употреба, и да ги елиминираат бучни движење на столици и столици. 3/4" внатре дијаметар на тл ќе собере над тубуларна нозе на иста надворешниот дијаметар.Одлични за создавање на безбедни и готовиот изглед на крајот на директно или аглеста нозе или други тркалезни предмети.Триење-тесни нога совети се лесно да се инсталира и брзо слајд текот на мебел нозе.Вклучува (4) 3/4 инчи бела пластика нога совети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.