Flyshop 12PCS Гума Стол Нога Капа Не се Лизга Мебел Капа Одговара за Круг Нога со OD 3/4 (19mm)
Свеж

Flyshop 12PCS Гума Стол Нога Капа Не се Лизга Мебел Капа Одговара за Круг Нога со OD 3/4 (19mm)

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

1.Материјал : Гума, Пакет се Вклучени : 12 PCS Нога Капи, Одговара круг нозе, со OD 3/4" (19mm). 2.Не се лизга : Гума нога капи може да се задржи мебел од лизгање. 3.Одговара за круг нога со НАДВОРЕШНИ димензии 3/4" (19mm). 4.Лесен за користење : Гума нога капи може да биде лесно да се лизга и dissembled без било алатка. 5.Заштитници : Заврши мебел нозе цврсто да се заштити мебел и подови од гребење и оштетување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.