homozy 4 X Не се Лизга Полиестер Мебел Чорапи Табела Стол Нога Дрво Кат Заштитници - Темно Виолетова
Свеж

homozy 4 X Не се Лизга Полиестер Мебел Чорапи Табела Стол Нога Дрво Кат Заштитници - Темно Виолетова

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Обновливи и Перат : Нежно машина за миење под 40℃ или рака мие.Не собори сува.Не кајгана.Не железо.Одговара на многу видови на : dinning соба чаир, бар столица, патио стол, кујна, стол, метал бистри столици, итн.Кат заштита : Премиум памук фланелен боксери + Полипропилен памук пополнување, ќе го заштити вашиот тврдо дрво подови од гребнатини и штети.Производ големина : Мерки 6*9cm/2.36*3.54", погоден за кол. 10-17cm/3.94-6.69" на мебел нозе; флексибилни за да се вклопи во повеќето форми на нозе, лесно да се стави на и полетување.Намалување на шумот : Нема повеќе да се грижите за страдање суров звук кога се движат на столици и маси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.