Adsamm IN-Р-BL-30-4 IN-Р-BL-30 4 x lamellar Приклучоци, Ø 30 мм, Црна
Свеж

Adsamm IN-Р-BL-30-4 IN-Р-BL-30 4 x lamellar Приклучоци, Ø 30 мм, Црна

DEN 509.04

Достапно е за нарачката

Круг цевки, надворешниот дијаметар од 30 mm, внатрешен дијаметар 26 - 28 мм боја : црна.Високо-квалитетни пластични лизгачи за вметнување во челични цевки мебел.Повеќе сигурен.Мебелот и подот заштита за дома.Канцеларијата за Туристичката индустрија.Бар Бистри Координација.Болница Домови Расадник.училиште и така натаму.Направен во Европа.Успешно докажано 1000 пати.Кутија содржина : сет од 4 мебел едрилици круг цевки. 16. 32 и 100 достапни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.