NEPAK 24 компјутери 3.5 инчи Мебел Лизгачи,Мебел Движат Комплет за Carpeted и Тешко Подни Површини се Чувствува Влошки,Обновливи
Свеж

NEPAK 24 компјутери 3.5 инчи Мебел Лизгачи,Мебел Движат Комплет за Carpeted и Тешко Подни Површини се Чувствува

DEN 1598.40

Достапно е за нарачката

▶Пакет Содржи : 24 компјутери мебел лизгачи. ▶Мерење : Круг-89 mm(3.5 инчи). ▶Лесен За Користење : Висок квалитет на ЕВА пена чувствува влошки, заштита на дрвени предмети, керамички плочки, линолеум подови и сите цврсти површини од marring,бучава и гребнатини.Место лизгачот под секоја нога или агол на објектот да биде преместена.Црни не-стап gripper рампа мора да се соочи нагоре.Слајд објектот да биде преместена. ▶Мулти-Цел & Обновливи : Само да се стави нашата движат влошки под тешки мебел и лесно се движи.Одличен за движење на тешки мебел над вашиот тепих на подот, па дури и подобро да се остават под вашиот тешки мебел како вашиот кревет, стол, credenza итн., што го прави супер лесно да вакуум или чистење на тепих!. ▶Гаранција : Поддржан од 1 година ограничени, слободна размена ако објектот е неисправен.Вашето задоволство е секогаш наш ВРВЕН Приоритет!Ние сме посветени на решавање секој производ и услуга прашања и обврски за доставување на 5 Ѕвезда искуство за сите купувачи!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.