6 инчен Акрилик Мебел Нозе Заострените чисто Стакло Мебел Нозе Пакување од 4 Замена на Троседот, Кревет Кабинетот, Каучот,Салон, DIY Кристал Тешки Акрилик Мебел Нозе
Свеж

6 инчен Акрилик Мебел Нозе Заострените чисто Стакло Мебел Нозе Пакување од 4 Замена на Троседот, Кревет Кабинетот,

DEN 1103.76

Достапно е за нарачката

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ АКРИЛИК мебел нозе се изработени од акрилни.На акрилик нозе и златни метални детали се добро полиран и заврши под строга контрола на квалитетот за да се обезбеди дека секое парче е беспрекорна.Која е убава и издржливи, здрав во меѓувреме.Во согласност со модните трендови. ★ Ги КРАСАТ РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ На МЕБЕЛ Јасно акрилик мебел нозе, со транспарентен изглед и златни метални детали заострените изглед испорача совршено декорирате вашиот дом да помогне да се подигне на висина на сите видови на мебел, Погоден за троседот, ковчегот, каучот, ТВ клупата,Sideboard Кабинет, фотелја, и др.Идеален за вашиот DIY проект. ★ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА И ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА 4 PCS акрилик нозе, 5"/6"/8" инчен Висока(исклучување на закачалка гром), секој нозе е спроведен со 5/16" закачалка гром и гром заштитени во пластична покритие, под услов со монтажа плочи за инсталација.вклучувајќи 4x Т-ореви, 12xscrews. ★ КАТ ЗАШТИТА ПОДЛОШКИ Доаѓа со здрав црн силикони подлога кат заштитници на дното, без гребнатини и несакани бучава при преместување на мебел.ќе остане во продолжи животот на мебелот и подот. ★ ПО ПРОДАЖБАТА на ГАРАНЦИЈА 100% пари гаранција за враќање - Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, можете да побарате за замена или целосно враќање на средствата.Задоволството на клиентите е нашиот постојана извршување.Ако не сте задоволни со производот или има и други Предлози, ве молиме да не остави негативни коментари прерано.Контактирајте со нас !Ние ќе ви покаже нашата искрена став и задоволително решение што е можно поскоро.Убава Акрилик нозе се трансформира вашиот мебел во high-end современ изглед На акрилик мебел нозе замена работи одлично на сите видови висината на мебел.Акрилик материјал да Биде транспарентна и издржливи,акрилик е разновиден материјал кој е многу разноврсна во нашата телевизија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.