Модерната Метален Мебел Нозе Троседот Нозе 4pcs Наместен Кревет Триаголник Нозе ТВ Кабинет Нозе, Кафе на Маса и Кабинети Столици Footstools DIY Замена на Делови (Висина: 6 Ин
Свеж

Модерната Метален Мебел Нозе Троседот Нозе 4pcs Наместен Кревет Триаголник Нозе ТВ Кабинет Нозе, Кафе на Маса

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

✔ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - мебел нозе доаѓаат со 16 завртки за DIY инсталација за брзо и лесно reassemble вашиот нов или стар мебел. ✔ Совршен Надградба на - Мебел Нозе одличен начин да го надградите вашиот стар мебел и им даде на вашиот тросед нов изглед е, исто така, да се подигне висина на ниско мебел да ги задоволат вашите потреби.Одлично за DIY мебел проекти. ✔ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - мебел нозе доаѓаат со 16 завртки за DIY инсталација за брзо и лесно reassemble вашиот нов или стар мебел.9 инчи),од Страна на должина : 13 cm (5.12 инчи),Боја : Злато дното на мебел нозе имаат анти-нула и да се носат-отпорни, пластични подлоги за да се спречи гребење на подот, и овална дизајн на дното ви овозможува да се движи на мебел подобро.Ќе победи многу комплименти од повеќе пријатели и семејството да гости ✔ Спецификации Висина : 15 cm (3.Инсталацијата може да се направи без многу ниво на вештина. ✔ Сигурен и издржлив квалитет - мебел нозе се изработени од тешки-должност железо, која може да издржи тежина од околу 299.8 килограми, доволно за да се поддржи вашиот тросед или други мебел, трајни и здрав.Одлично за DIY мебел проекти ✔ Совршен Надградба на - Мебел Нозе одличен начин да го надградите вашиот стар мебел и им даде на вашиот тросед нов изглед е, исто така, да се подигне висина на ниско мебел да ги задоволат вашите потреби.93 инчи),од Страна на должина : 13 cm (5. ✔ Апликација спектар - мебел нозе се погодни за дома и хотелски мебел во различни бои, кревет нозе троседот, како што кабинети, ТВ кабинети, маси, столчиња, плакари, шкафови, кафе маси, клупи, и слично.Инсталацијата може да се направи без многу ниво на вештина.8 килограми, доволно за да се поддржи вашиот тросед или други мебел, трајни и здрав. ✔ Спецификации Висина : 15 cm (5.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.