Метал Злато Биро Нозе 28H Мебел Нозе,Трпезариска Маса Нозе,Метални Нозе за на Маса Биро за Статистика Табела Нозе(Без Штици)
Свеж

Метал Злато Биро Нозе 28H Мебел Нозе,Трпезариска Маса Нозе,Метални Нозе за на Маса Биро за Статистика Табела

DEN 2136.00

Достапно е за нарачката

[СИЛНА носивоста] X рамка за зголемување на носивоста и стабилноста.Метал табела нозе се реални и дефинитивно може да се справи со тешки оптоварување.Овие табела нозе се постигне ви забава на DIY. [МОДЕРНА И ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН] Со едноставни и чисти линии метал плоштад, биро нозе се елегантни и имаат многу модерен изглед.Функција : - Елегантен и едноставен во дизајн, совршено се покаже вашата убавина мебел - Совршен облик и големина дизајн : Метал биро нога ќе го направат вашиот табела постабилна.Ние исто така, обезбеди грижете се-бесплатен по услуга и сакаат да ви даде убаво шопинг искуство.Мали димензии не заземаат премногу простор од вашата соба и максималниот простор користење е подобрена. [ОНА што МОЖЕТЕ ДА ДОБИЕТЕ] Пакување вклучуваат две мебел нозе прилагодливи влошки и завртки.- Кат заштитници и на сите хардверски вклучени.Широко се користи во кафе продавница, дома, патио, канцеларија, хотел, бар, центри за забава, итн.Тоа само ќе ви одземе само неколку минути за да се инсталира.- Не wobble - 100% директно и стабилна - Повеќенаменски Употреба - совршени за кафе маси, dinning маса, канцеларија за маса, кујна маса, кабинет, ТВ стои и повеќе.Единственото нешто што ќе треба да се соберат за нив е или шрафцигер или моќ возачот/вежба. [ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ И да го КОРИСТИТЕ] Пред-drilled дупки за монтажа плоча направи инсталацијата брзо и лесно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.