Semetall 4Pcs Тешки Акрилик Мебел Нозе, 4.1 инчен Clear Стакло Стол Табела Нозе Модерна Дома Декор DIY Троседот Feets Замена со Монтажа Завртки
Свеж

Semetall 4Pcs Тешки Акрилик Мебел Нозе, 4.1 инчен Clear Стакло Стол Табела Нозе Модерна Дома Декор DIY Троседот

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

????【Големина】Акрилик мебел нозе "Големина : 57x105 mm/2.2"x4.1"(D x H);Орев Должина : 50mm/1.9"; Дијаметар на Приклучокот : 36mm/1.4"; Монтажа Дупка со Дијаметар : 10мм/0.4". ????【Кат заштита влошки】Постои гумена подлога на долниот дел на нозете, за да се спречи кат од гребење и бучава. ????【Материјал】 Јасно мебел нозе е направена од акрилик, трајни,анти- ' рѓа,стабилна,здрав,заштита на подот од гребење. ????【Висока функција】 На акрилик нозе не може да поддржува само мебел (на тежина поддржани од 4 мебел нозе може да се постигне 710 килограми), но, исто така, може да се зголеми висина на мебел. ????【Апликација】Погоден за различни стилови на мебел, како што се софи, табели, кабинети, гардероби, ТВ столици, sideboards, бања кабинети и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.