Дрвени Троседот Нозе за Мебел во Собата на 4, Круг Цврсто Дрво Мебел Нозе 6 инчен, Среден Век во Модерната Орев Боја Каучот Нозе Замена за Чаир,Кафе на Маса,Кревет,Сал?
Свеж

Дрвени Троседот Нозе за Мебел во Собата на 4, Круг Цврсто Дрво Мебел Нозе 6 инчен, Среден Век во Модерната Орев

DEN 1296.00

Достапно е за нарачката

✔Сигурен Квалитет Нозете на мебел се направени од врвен квалитет цврсто дрво, трајни и здрав, пакет на 4 нозе по правилна инсталација може да носи 800 Kg / 1762 фунти. ✔Совршен Изглед круг цврсто дрво нозе се насликани орев боја, која е класична боја за сите стилови на мебел, фотелја, ноќ стојат, фиока за складирање, чување организатор и сл.Идеален за вашиот DIY мебел проект. ✔Лесно да се Инсталира 4 поставува дрво нозете се полни со монтажа на плочи и 12pcs завртки за инсталација, retrofit вашиот мебел нога брз и лесен. ✔Заштита на Вашиот Кат имаме инсталирано рампа на дното на секоја мебел нога да се заштити вашиот тврдо дрво подови, без гребење и спречување на бучавата, па можете да ги зачувате на проблеми на изборот и инсталирање заштитни дихтунзи и ногата монтажа плочи. ✔Практични и Широк Апликации дрвена нозете може да го ажурирате вашиот стар мебел висина, за да се зголеми или да се намали на мебел висина за да ги задоволат вашите потреби, се донесе нов изглед за вашиот тросед и сите мебел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.