Виски Лепило Чувствува Подлога Чаши, Чаир Нога Заштитници за Дрво Подови, Кафеава, 1.25-во, 6-Пакети, 24-Вкупно
Свеж

Виски Лепило Чувствува Подлога Чаши, Чаир Нога Заштитници за Дрво Подови, Кафеава, 1.25-во, 6-Пакети, 24-Вкупно

DEN 1150.56

Достапно е за нарачката

Идеален за употреба на тешки мебел што седи на тврдо дрво и плочи.Мека површина, за брзо преуредување.Лесен-за-користење.Факултативна авто-стап лепило за силна врска.Мебел двигатели направи за чистење околу мебел брзо и лесно.Куп-обликувани влошки остане безбедно во рамките на мебел.Достапни во повеќе големини.Следете ги упатствата на пакетот за најдобри резултати.Боја : Кафена.Големина на : 1 1/4 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.