32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Црна Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога за Заштита на Подови од Гребнатини и Бучава, Столици Слајд ?
Свеж

32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Црна Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога за

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

【Ново Надгради Чувствува Дното Меки Силиконски Мебел Нога Заштитник Влошки】надградена силикони стол нога заштитници користи нов вид на силиконски материјал во комбинација со дното почувствува за да се осигура дека на дното чувствува никогаш нема да падне!. 【Заеднички големина】На прилагодливи силикони Погоден за чаир нога со периметар на 3-3/4" да 6-5/16" (95-160mm).Кружни дијаметар 1-3/16" 2" (30-50mm).Плоштад должина 15/16" да 1-9/16" (24-40mm). 【Ја штити Вашата цврста Површина, како што се маси и столови,како ресторан столици, бар столици, ратан столици, кујна столици,трпезариска маса,складирање кабинет итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.