32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога за Заштита на Подови од Гребнатини и Бучава, Непречено Движење ?
Свеж

32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога за Заштита

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

[Denoising и вибрации-доказ] Нашата стол нога кат заштитници за тврдо дрво подови, кои немаат гел или ноктите, може да се заштити вашиот стол нозе и подот од тоа да биде оштетена.Со помош на нашите стол нога кат заштитници, вие не треба да ги издржиме бучава повеќе, кога ќе се движите вашиот мебел.Можете да ги стави на вашиот стол нозе директно, без користење на било алатка, вие дури и не треба да се чисти вашиот стол нозе. [Фирма чувствува подлога] Заеднички чувствува влошки за мебел не се доволно цврста како тие се пејст со гел.Затоа, вие не мора да се грижите дека се чувствува подлога може да падне. [Лесен за употреба] Тоа е многу погодно да се инсталира на нашите стол нога кат заштитници.Ако силикони стол нога кат заштитници се валкани, вие едноставно можете да ги исклучите и измијте ги.Нашите производи може да се користат за различни столчиња со круг и квадрат стол нозе, како што се јадење столици, тераса столици, кујна столици и метал бистри столици, итн. [Широко се користи] Нашата стол нога кат заштитници се применливи за стол нозе чиј периметар се движи од 3-3/4 инчен да 6-5/16 инчи (95-160mm). [Ажурирани материјали] во Споредба со 1mm-дебел силикони на пазарот, нашата силикони стол нога кат заштитници се предвидени со 2-дебел силикони што е повеќе издржливи и флексибилни.Нашите обновено на силиконски стол нога кат заштитници се ослободени од гел!На чувствува подлога и силиконски се impartible интегритет како се чувствува подлога е изграден во силиконски од мувла притискање.Можете да ги користите постојано, која е пари за заштеда.На чувствува влошки се склони да падне и загадувачките подот.Можете да уживате во тивок живот.Круг стол нозе, дијаметарот се движи од 1-3/16 инчен 2 инчи (30-50mm); и за плоштад стол нозе, слајд должина се движи од 15/16 инчен да 1-9/16 инчен (24-40mm).Згора на тоа, нашите висок квалитет со силиконска стол нога кат заштитници нема да ја менуваат бојата кога се простира; и ќе се држат до вашиот столици и никогаш не падне.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.