BIOBEAUTY Мебел Влошки |Стол Влошки Мебел Заштитник | Мебел Подлога | Мебел Чувствува Заштитници Пакет на 35 / ¾ (20), 1 (9), 1 ½ (6)
Свеж

BIOBEAUTY Мебел Влошки |Стол Влошки Мебел Заштитник | Мебел Подлога | Мебел Чувствува Заштитници Пакет на 35

DEN 343.20

Достапно е за нарачката

BIOBEAUTY МЕБЕЛ ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ – најдобрата заштита за Вашиот дрвени, ламинатни, или tiled подови.Нашите мебел coasters создаде силна штит помеѓу подот и мебел, клупи & tabletops, која внимателно да се заштити површината од гребнатини и scuffs. 1 ПАКУВАЊЕ ОД 3 BIOBEAUTY! 1 црна (20 парче) + 1 црна (9 парче) + 1 црна (6 парче).Вкупно 35 стол глајд модели.Тоа е сите на мебел кат заштитници Што треба дома – црна за темен мебел.РАЗНОВИДНОСТ ГОЛЕМИНИ BIOBEAUTY анти нула мебел влошки – црна ¾ "(20), 1" (9), 1 ½ " (6). 3 различни големини на стол нога кат заштитници ќе се обезбеди, ќе најдете влошки што одговара за сите на домашен мебел и предмети кои што ги имаат.BIOBEAUTY SIUTABLE ЗА БИЛО МЕБЕЛ ДОМА - нашите дрво кат заштитници за мебел се совршени за било стол нозе, мебел нозе и дома мебел, електрични и други предмети.Тоа е многу лесно да се држиме нашиот чувствува кат заштитници на вашиот дом со мебел и предмети.BIOBEAUTY Е РЕГИСТРИРАНА ТРГОВСКА МАРКА – ДА СЕ ИЗБЕГНЕ КОПИИ.НИЕ ГАРАНТИРАМЕ ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ 100% ЗАДОВОЛСТВО СО НАШАТА ПРЕМИУМ ЧУВСТВУВА МЕБЕЛ ВЛОШКИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.