Kayzn Јасно Гумена Брана Влошки Звук Dampening 220 Парчиња Транспарентен Само Стап Мебел Подлога Бафер Браници за Фиока Кабинет Лаптоп Слика Рамки
Свеж

Kayzn Јасно Гумена Брана Влошки Звук Dampening 220 Парчиња Транспарентен Само Стап Мебел Подлога Бафер Браници

DEN 239.28

Достапно е за нарачката

????МАТЕРИЈАЛ & ГОЛЕМИНА : Овие браници се направени од силикон.Сите форми 220 компјутери – 24 компјутери 0.83 во, 48 компјутери 0.47 во, 48 компјутери 0.75 во, 100 компјутери 0.31 во. ????СОВРШЕНА ЗАШТИТА : Едноставно тргни копчето исклучи лепливи лист и држиме за секој предмет да се создаде не-нула, не се лизга површина и може да се одржи за долго време. ????ПОГОДЕН СЕКОЈА ПРИЛИКА : Одлична за кујната кабинети, стакло, пластика, метал,електроника, и други дом или канцеларија додатоци.Јасно гумена брана може да одговара на вашиот дом стил добро. ????Ја НАМАЛУВА БУЧАВАТА&ВИЗУЕЛНИОТ : браник подлоги може да се избегне тврда површина од оштетување, звук dampening за вратата и фиоки,намалување на бучава од треснувајќи, удира и затворање.Гума леплива може да максимизирање на заштита од оштетување на мебел.Тоа е мора да се има на производот за вашиот дом. ????УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Почитувани купувачот, прво на сите, ви благодариме за вашата подготвеност да се избере меѓу нас толку многу продавачи.Вашето задоволство е наша најголема извршување, па ако не сте задоволни од приемот на производот или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе се реши за вас во рок од 24 часа~.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.