DURA-ЗАФАТ Тешки 2 Плоштад, 3/8 Дебела Не се Лизга Гумени (Без Лепак или Ноктите) Мебел Кат Влошки, Заштитници-Сет од 8
Свеж

DURA-ЗАФАТ Тешки 2 Плоштад, 3/8 Дебела Не се Лизга Гумени (Без Лепак или Ноктите) Мебел Кат Влошки, Заштитници-Сет

DEN 763.20

Достапно е за нарачката

НЕ се ЛИЗГА : АПСОЛУТНО ќе престане било мебел од лизгање во било тешко кат - НЕ ЛЕПЛИВА ЛЕНТА ИЛИ НОКТИТЕ! - Уникатна текстура костец да мебелот и подот.МЕБЕЛ : Користете под Sectionals, Кревети, Столици, Recliners, Табели, Османлиите, Софи - Било мебел за цел да остане во место.СОДРЖИНА : Сет од 2" плоштад, 8 парчиња - 100% густа рециклирани влакна центар помеѓу 100% природна текстура слоеви од тврда гума.КАТА : Безбеден и ефикасен на дрвени предмети, Ламинатни, Плочка, Винил, Мермер, Линолеум, Бетон - Сите тешко нивоа. 100% АМЕРИКАНСКАТА : Направени во САД во нашите CT складиште CRI Зелена Оценет, направени со рециклирани материјали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.