Alamic Круг Гумени Нозе Не се Лизга Мебел Браник Влошки со не 'Рѓосувачки Челик за Миење Изградена-во 0.51 H X 1 Д - 10 Парчиња
Свеж

Alamic Круг Гумени Нозе Не се Лизга Мебел Браник Влошки со не 'Рѓосувачки Челик за Миење Изградена-во 0.51 H

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Alamic круг гумени нозе не само заштита на вашиот убави дрвени предмети, керамичка плочка и линолеум подови од marring и гребнатини, но исто така помагаат да се задржи мебел во место.Овие гумени нозе може да се користи на масите, софи, табели, каучи, чаир и така натаму.Круг гумени нозе браници се еко - пријателски синтетички каучук.Абразија-отпор, не се лизга, без мирис, тешко и фирма, цврсти и издржливи.Вграден-во не ' рѓосувачки челик за миење, направи постабилна и издржливи.База дијаметар : 1"/26mm; Горниот дијаметар : 0.82"/21mm; Висина : 0.51"/13mm; Дупка со дијаметар : 0.25"/6.5 mm.Она што го добив : 10x Alamic круг гумени нозе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.