uxcell 60pcs Мебел Влошки Круг 1 1/4 Само Лепило Авто-стап Против пролизгување Анти-нула Чувствува Влошки Кат Заштитник Беж
Свеж

uxcell 60pcs Мебел Влошки Круг 1 1/4 Само Лепило Авто-стап Против пролизгување Анти-нула Чувствува Влошки Кат

DEN 323.76

Достапно е за нарачката

ЗАШТИТА на ВАШИОТ ХАРД S : Секојдневна употреба и движењето на мебел може да наштети на вашиот хард кат s.Оваа мека на допир се чувствува влошки за заштита на вашите прекрасни подови од shoves.НАМАЛУВАЊЕ на SHOVING и БУЧАВА : да ги Користите овие чувствува влошки за намалување на бучава додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум подови и сите други хард s од грозен shoves.СОВРШЕН за СИТЕ МЕБЕЛ : долги-трајни мебел чувствува влошки се супер издржлив со авто-стап и може да се користи на мебел, гардероби, плакари, маси, столици, кабинети, клупи и така натаму.БРЗО и ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Сите вие направите е да се чисти, кора, и се држи на мебел влошки.Мебел нога треба да бидат исчистени од било нечистотија, остатоци или песок за да се обезбеди силна врска.Нашите чувствува подлога не се наштети на вашиот мебел.Можете да го прилагодите големина со сечење на мебел влошки во било која форма која одговара на вашиот мебел.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 60(+/-2%) x Мебел Влошки, Големина : 32 x 5mm/1 1/4" x 1/4"(D*T).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.