Listerine Антисептик миење на устата, Кул Нане 1500 mL (Пакување од 6)
Свеж

Listerine Антисептик миење на устата, Кул Нане 1500 mL (Пакување од 6)

DEN 2112.00

Достапно е за нарачката

Американскиот Стоматолошка Асоцијација Печат на Прифаќање за помагање на контрола на плакот и гингивит.Listerine Антисептик миење на устата им Помага да се спречи и да се намали supragingival плакета акумулација и gingiv.Помага да се спречи и да се намали плакета build-up, гингивит, и лош здив.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

GLYCO THYMOLINE Течни 16 оз
Свеж
GLYCO THYMOLINE Течни 16 оз
Достапно е за нарачката
DEN 334.08
Оценка на купувачите: