2 ПАРЧИЊА На Камера Микрофон Шок Планината Носителот Заграда голема Заграда 1/4 Завртка Женски Планината за ВОЗЕЛЕ VideoMicro,MM1,VXR10,MCM-1,M80 Мини Cardioid Пушка Микрофон,Алумини
Свеж

2 ПАРЧИЊА На Камера Микрофон Шок Планината Носителот Заграда голема Заграда 1/4 Завртка Женски Планината за

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

????2 парчиња CNC Алуминиум Микрофон Шок Планината Загради за BOYA СТРАНА-MM1 ВОЗЕЛЕ Video Micro Movo VXR10 пушка микрофон. ????Алуминиум база подобро од пластика,многу мазна од друг бренд. ????1/4 завртка на дното на заградата кои можете да завртка на било tripod. ????Најдобар partern на пушка микрофон, facebook livestream, видео на Youtube, интервјуа итн. ????1 година ограничена гаранција.Ако имате било какви проблеми со квалитетот со производот, ве молиме да ни испрати видео, ние ќе ви испратиме нова во рок од 48 часа. ????2 парчиња Алуминиумска Микрофон Шок Планината Загради ????Алуминиум база подобро од пластика,многу мазна од други бренд ????1/4 завртка на дното на заградата кои можете да завртка на било tripod.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.