Дру Brees Њу Орлеанс Светиите Трговски Картичка & Мини-Шлем Екранот
Свеж

Дру Brees Њу Орлеанс Светиите Трговски Картичка & Мини-Шлем Екранот

DEN 286.80

Достапно е за нарачката

Овој приказ вклучува вистински, со висок квалитет МАК трговски картичка и мини-шлем, на еден нов, пластика, правоаголни лизгачот случај (нема внатрешна прашина!).Картичката и кацигата се ставени во случај да ги задржи во место.Резултатот е сенка кутија на видови.Шлемот е 1½ инчи висок.Јас се продаваат стотици и стотици од овие да задоволни клиенти!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.