DENBOS 4Pcs Ананас Стрес Топки Играчка Тропско Овошје, Гел Вода Монистра - Стискаш, се Повлече и се Водат Промовира Стрес Олеснување, Смири се Фокусира - Деца и Возрасни(4-?
Свеж

DENBOS 4Pcs Ананас Стрес Топки Играчка Тропско Овошје, Гел Вода Монистра - Стискаш, се Повлече и се Водат Промовира

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

????Нуди исто стрес олеснување поддршка на стрес топката, но повеќе забава и шарени дизајн, овие squishy ананас играчки се полни со вода гел монистра, кои те водат, се повлече, и smush нив во забавни и чукнат начини!. ????Овие 4pack(сина, розова,жолта , зелена) Шарени и Тропски Дизајни – Овие squishy стрес топки се дизајнирани да изгледаат како вистински (мал) ананас и дури и функција зелена, лиснато прамен на врвот. ????Враќање на Ментална и Физичка Рамнотежа – Стрес, вознемиреност и напнатост може да биде огромно, особено ако сте се борат со АДХД или аутизам, кој е зошто нашите симпатична и шарени стрес-топки може да ви помогне да се опуштите, да се развивам, и да се најде фокус насекаде. ????Безбедно, Дете-Пријателски, и Не-Токсични – Ние користиме високо квалитетни, дете-безбедно материјали во изработката на нашата гел мушка исполнет водат топки, кој е зошто тие може да се користат или се одигра со девојки, момчиња, тинејџери и возрасни од сите возрасти. ????Доверливи Ризик Купување – Секое дете-пријателски, не-токсични стрес топката е направен да издржи цедење, туркање, и се протега и доаѓа поддржан од 100% пари гаранција за враќање за да се обезбеди дека тие се совршен за вас или вашите деца.Боја : сина, розова,жолта , зелена.Материјал : Гума.Големина : 8*5cm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.