Grasshoppers Жените Quinn Оптоварување Платно Патики
Свеж

Grasshoppers Жените Quinn Оптоварување Платно Патики

DEN 565.92

Достапно е за нарачката

100% Синтетички.Гумен ѓон.Платно со екстра водат во forefoot Memory Deluxe ; двојна густина Меморија Footbed.Гумени outsole обезбедува лесен и флексибилен за поддршка Лизга-со гор за лесно вклучување/исклучување.Поместена јака & vamp за дополнителна удобност Мека џерси обвивка. 1. 25" оптоварување пета Отстранлив footbed.Грижа инструкции : на самото место, се мијат, се исуши само.Новото Quinn оптоварување комбинира женственост и удобност во повеќето умен начин.На предната страна е направена од широк сплетам-како ткаенина нуди целосна се водат за лесно on-and-off, додека ласкави оптоварување обезбедува пешачат-а-ција 1.25" висина зголеми.Ние се опфатени оптоварување за да одговара на горен дел и додаде плетенка јута акцент за on-тренд гроздобер изгледа дека може да бидат облечени нагоре или надолу.Исто така, наоѓајќи се cushiony memorydeluxe нога кревети и супер меки покривачки, овој клин зема удобност на следното ниво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.