Топла Сокс девојки Спортски Серија Новина Обичните членови на Екипажот Чорапи
Свеж

Топла Сокс девојки Спортски Серија Новина Обичните членови на Екипажот Чорапи

DEN 120.00

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 54% Памук, 23% Полиестер, 21% Најлон, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Emoji изгледа супер кул на овие дете чорапи!. 54% Памук 23% Полиестер 21% Најлон 2% Spandex.Одговара на младите обувка 10 - 13. Машина за миење ладно, внатре и надвор.Само не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува ниска.Не железо.Еден пар пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.