Деца Фудбал Чорапи 5 Pack / 1 Пакет Коленото Висока Цевка Чорапи Крпа Дното Притисок Фудбал Чорапи (4-13 Години Мало Дете/Голема Дете)
Свеж

Деца Фудбал Чорапи 5 Pack / 1 Пакет Коленото Висока Цевка Чорапи Крпа Дното Притисок Фудбал Чорапи (4-13 Години

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

Памук,Spandex,Најлон.Рака Мие Само. ▶[Материјал] - 95% Најлон + 5% Spandex, Дното Материјал : 85% Памук И 10% Најлон & 5% Spandex.Многу издржливи и отпорни на абење. ▶ [ Карактеристики] - Притисок & Еластичен дизајн, заштита на теле мускулите и шин коски од влијание на висок интензитет на тренинг.Хавлиени згусне чорапи единствена, не само сува-одговара, но исто така анти-пропадна, добро материјал за перница, додека работи.Дише пот навлегувањето ткаенина задржи метри од испотени дури и во лето. ▶ [Најдобар Подарок] - Ова фудбал чорапи за деца / години е одлична идеја на Божиќ подарок / Роденденски подарок за малите или големите момци / девојки/Училиште сезона. ▶[Применливи сцена] - Дали вашето дете е учесник во спортски игри како што се фудбал, рагби, бејзбол, одбојка, софтбол, ракомет, рагби и хокеј, или едноставно додавање на овие фудбал чорапи за да вашиот повик носат и формално се носат, овие деца фудбалски чорапи може да ви помогне да се обезбеди заштита во текот на целиот ден долго.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.