TWOD Пушка Bipod 6-9 Инчен Прилагодливи Пролет се Врати Picatinny & Вртливата-Студ Снајперист Лов Bipod со Планината Адаптер
Свеж

TWOD Пушка Bipod 6-9 Инчен Прилагодливи Пролет се Врати Picatinny & Вртливата-Студ Снајперист Лов Bipod со Планината

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Twod Bipods се прилагодливи нога должина (5 поставки) со пролет се вратат и да се поставува брзо со допир на едно копче.Придава на речиси секое огнено оружје со еден замав вртливата студ или picatinny / weaver железница.Twod Bipods имаат прилагодување на вртливата tilt-ниво да се навалите од страна на страна за снајперист цел.На мека гума нозе обезбеди стабилност додека гума поместена база штити пушка е израз крајот.На лесни алуминиумски дизајн додава минимална тежина и поставува брзо, компактен и издржливи.Bipod нозете поп до пукање позиција со еден допир на копче, се notched за поставување на одредена висина (6-9 Инчи).Bipod лесно може да се додадат на или одвоен од пушка со користење на постојните вртливата студ.Тоа исто така може да се монтира на 20mm picatinny / weaver железница.Bipod нозете може да биде укината напред или назад.Мека гума нозе и поместена база.Пролет натоварени виткање механизам bipod е направен од висока густина на алуминиум, силни и издржливи.Bipod нозете поп до пукање позиција со еден допир на копче, се notched за поставување на одредена висина (6-9 Инчи).Bipod лесно може да се додадат на или одвоен од пушка со користење на постојните вртливата студ.Тоа исто така може да се монтира на 20mm picatinny / weaver железница.Bipod нозете може да биде укината напред или назад.Мека гума нозе и поместена база.Пролет натоварени виткање механизам bipod е направен од висока густина на алуминиум, силни и издржливи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: