Шампион Стандард Прилагодливи Bi-Pod Рок Планината 13.5 - 23 Инчи - 40852
Свеж

Шампион Стандард Прилагодливи Bi-Pod Рок Планината 13.5 - 23 Инчи - 40852

DEN 1365.60

Достапно е за нарачката

Bipods и снимање стапчиња.Bi-Pod 13.5"-23".Пролет-враќање telescoping нозе.Лесно прикачување на прашка вртливата студ.Стабилен пукање од двете седи и да клекнат позиции.Компактен и лесен, со нозете дека пати од патот кога се надвор од употреба.Овој објект произведени од страна шампион е врвот на линијата во bipods & monopods.Шампионот bipods & monopods 40852 13 1/2"-23" ќе го подобрите вашето оружје, на начин на само шампион може да направи.Ги собереш еден за себе денес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: