Харис Инженеринг S-BRM Шарки База 6 - 9-Инчен BiPod,Црна
Свеж

Харис Инженеринг S-BRM Шарки База 6 - 9-Инчен BiPod,Црна

DEN 2634.96

Достапно е за нарачката

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Ова Би pod е корисно За Снимање Исклучување На Клупата.Се протега од 6" 9".Notched Нозе се пролет натоварени за брзо распоредување (Што е ова?).Ultralight тежина – 13 оз.Има вграден-во прашка вртливата студ да се закачите на прашка.Повеќето корисни за снимање исклучување на клупата. 100% произведено во САД.Топлина третираат челик и тешко легури.Тврда Гума Нога Капи.Полимер knob.Серијата s Харис Bipod ротира на двете страни за размена на инстант израмнување на нерамна подлога.На шарки база има тензија на вредноста и удар извори за да се елиминира тремор или looseness во crotch областа на Bipod.Ова е подобрена верзија на оригиналниот нога рецка Bipod.Нозете исфрли од пролетната акција.Четири висина поставки од 6 до 9 инчи.Тежината е 13 унци.Specifications Ultralight тегови 13 оз.Се протега од 6" 9"Нога рецки во 1" на зумот.Нозете се пролет се натовари, за брзо распоредување.Swivels (tilts) за да се компензира за нерамни терени.Има вграден во прашка вртливата студ да се закачите на прашка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: