CYBERDAX 9-13 инчен Карбонски Влакна Bipod со QD Picatinny Адаптер
Свеж

CYBERDAX 9-13 инчен Карбонски Влакна Bipod со QD Picatinny Адаптер

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Нозете се прошири од 9" 13".Направен од карбонски влакна на нозете и авиони одделение алуминиум, Notched заклучување нозе, Вртливата стожерот за нерамна земјата или Различни снимање услови, Rubberized нозе, Заштитна акции влошки на bipod за да се избегне оштетување.Оваа bipod има стожерот врвот и им овозможува на пиштол за да се навалите од страна на страна.Оваа вртливата модел овозможува стрелецот за да се компензира за земјата; зглобот ниво е до 20 степени.Вклучува железнички bipod QD адаптер за монтирање на Picatinny или weaver железница.Bipods нозе се изработени од карбонски влакна, кој е многу посилен и полесни.Лесен за употреба, здрав изградба со заклучување со завртки, рамка crossbar Месеци на пушки со прашка студ или со picatinny железница преку адаптер Притисни на копчето за да ја извадите нозе Гумени нозе се избегне лизгање, горе гума опфатени се избегне гребење вашиот калибар Наменета за вистински оган калибар, нема колапс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: