UTG Recon Flex М-LOK Bipod, Мат Црно, Проценти. Хт. 8-11.8, (Модел: TL-BPDM02)
Свеж

UTG Recon Flex М-LOK Bipod, Мат Црно, Проценти. Хт. 8-11.8, (Модел: TL-BPDM02)

DEN 1434.96

Достапно е за нарачката

Директно придава на м-lok handguards на 3 и 9 часот позиции.Ергономски пролет натоварени слајд-locking ring за брз и лесен bipod распоредување.Лесни авиони алуминиумска конструкција со мат црна заврши.Директно Придава на М-LOK Handguards на 3 и 9 Oclock Позиции.Ергономски Пролет Натоварени Слајд-Locking Ring за Брз и Лесен Bipod Распоредување.Лесни Авиони Одделение Алуминиум Изградбата Заврши во Мат Црна Anodize.Разноврсна Двонасочно Bipod Нозе, со 5 Posi-заклучување Позиции за Користење на Различни Оружје со Различна Висина Царинење и Монтажа на Недвижен Имот.Целосно Прилагодливи Ногарки со 5 Precut Продолжи Должини и Флексибилни Во-помеѓу Позиции Lockable преку вртливиот.Опремени со Текстура Nonslip Rubberized Нога Влошки.UTG Recon flex М-LOK Bipod, мат црно, центар прилагодлива висина од 8"-11.8".карактеристики : - директно придава на М-LOK handguards на 3 и 9 часот позиции - ергономски пролет натоварени слајд-locking ring за брз и лесен Bipod распоредување - лесни Авиони алуминиумска конструкција со мат црна заврши - разноврсна двонасочно Bipod нозе, со 5 posi-заклучување позиции за користење на различни оружје со различна висина царинење и монтажа на недвижности - целосно прилагодливи ногарки со 6 precut Продолжи должини и флексибилни во-помеѓу позиции lockable преку вртливиот - опремени со текстура nonslip rubberized нога влошки - центар прилагодлива висина од 8.0" да 11.8", бара должина од 2 М-LOK слотови по нога.Спецификации : - panning : не - posi-заклучување : yes - со можност да биде продолжен нозе : yes - склоплива грб : yes - вртливата студ планината : не - Picatinny планината : не - реверзибилна Оружје-Виткање : yes - стои : rubberized стенд - материјал : алуминиум - крај : мат црно - тежина : 13.7 оз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: