CVLIFE Picatinny Bipod, 9-13 Инчи Пушка Bipod со Солидна Прашка Адаптер База
Свеж

CVLIFE Picatinny Bipod, 9-13 Инчи Пушка Bipod со Солидна Прашка Адаптер База

DEN 1092.00

Достапно е за нарачката

Со враќање извори и ногата копчето за ослободување, нога должина може да биде прилагодена од 9" 13".Направени на стврднат челик и алуминиум, не- ' рѓа црна елоксирани заврши, пушка bipod е должност и мала тежина.Прилагодливи нога должина : 10 поставувања за различни должина, на bipod е спремен да одговори на вашите потреби.Брзо закачите или да се оддели од handguard користење на постојните вртливата студ.Супер мала Тежина Тежи под 0.78 lb.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: