CYBERDAX 13-27 инчен Долга Низа Шарки База на Вртливата Модел Пушка Bipod Висока Shockproof Снимање Стожерот Ротирачки Bi-pod со QD Адаптер
Свеж

CYBERDAX 13-27 инчен Долга Низа Шарки База на Вртливата Модел Пушка Bipod Висока Shockproof Снимање Стожерот

DEN 1583.76

Достапно е за нарачката

Наменета за вистински оган калибар, нема колапс.Месеци на пушки со прашка студ или со picatinny железница преку адаптер.Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш, Гумени нозе се избегне лизгање, горе гума опфатени се избегне гребење вашиот калибар.Лесен за употреба, здрав изградба со заклучување со завртки, рамка crossbar.За навалување на столбот од страна на страна, со Оска Нога.Наменета за вистински оган калибар, нема колапс Месеци на пушки со прашка студ или со picatinny железница преку адаптер Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш, Гумени нозе се избегне лизгање, горе гума опфатени се избегне гребење вашиот калибар Лесен за употреба, здрав изградба со заклучување со завртки, рамка crossbar за Навалување на столбот од страна на страна, со Оска Нога.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: