Громот Bay Тактичка Пушка Bipod за Ловечки Пушки, Вртливата Планината Пукање Стап, V Зафат, се Вклопува 308, Прилагодлив Стојат Висина, Лесен и Компактен, GSU Серија
Свеж

Громот Bay Тактичка Пушка Bipod за Ловечки Пушки, Вртливата Планината Пукање Стап, V Зафат, се Вклопува 308,

DEN 911.76

Достапно е за нарачката

ПАТЕНТИРАНА НОГА ДИЗАЈН овозможува СУПЕРИОРЕН КОМПАКТЕН : ВИСИНА на ОДНОСОТ на 1 : 3.9, проширување способност која создава лесно пренослив производ кој лесно може да се чуваат во вашиот пакет.Вклучува ПОСТОЈАН-V TECHNOLGY, a V облик на планината која ротира 360 степени за брзо прилагодување и снимки од секој агол.На сигурен зафат гума гребени се создаваат совршен одмор за вашите пушка stock.By отстранување на вашиот Постојан-V Планината, вашиот Водич Stix алтернативно може да се користи за Камерата или забележување на т.н " Опсегот употреба. 24mm, 6-дел алуминиум легура нога.Укината Висина : 15.75" / Максимална Екстензија : Македонија (61.4" / Тежина : 1.49 lb.Вклучува зглоб блок за одржување на идеална нога се шири, cushioned пена гума рака зафат, пена гума јака за конечната висина прилагодувања, и дуел функционирање гума падна не се лизга нозе и пресврт копчиња за ногата екстензија.Патентирана пресврт ослободување нога заклучување систем им овозможува за делумна или целосна ногата екстензија со едноставна пресврт на вашиот гума нога во контра-стрелките на часовникот насока.Гума зафат што може да се ротира 360 степени.Патентирана пресврт заклучување на нозе може да се прилагоди нагоре за 4x својата укината висина.Најлон врвка за околу рака за макс преносливост.Само достапни само на monopod GSU-1. Пена гума удобност зафат.Исто така вклучува и пена гума јаки по стап за лесно прилагодување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: