Pinty Пушка Тактички Bipod Прилагодливи Пролет се Врати Компатибилен Адаптер со Picatinny Железнички Систем Прилагодлива 9-13 Инчен Висина
Свеж

Pinty Пушка Тактички Bipod Прилагодливи Пролет се Врати Компатибилен Адаптер со Picatinny Железнички Систем

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

ПРИЛАГОДЛИВИ НОГА ДОЛЖИНА : На прилагодливи нозе имаат пет прилагодувања кои се движат од 9 инчи до 13 инчи и shockproof висококвалитетна гума основи кои се спречи лизгање.Со враќање извори и ногата копчиња за ослободување на овој сестран планината адаптерот ќе одговараат на вашиот разни потреби.СТАНДАРДЕН PICATINNY ЖЕЛЕЗНИЧКИ СИСТЕМ : Стандарден Picatinny железнички планината база со лесна конструкција обезбедува стабилно сместување и долготрајна услуга живот.Овој уред може да се користи за да ја ротирате вашиот пушка од страна на страна или нагоре и надолу, со приложување безбедно да сите универзални Picatinny железнички месеци.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : планината се изградени на црна елоксирани појачани челик и алуминиум, обезбедување на силна здрав платформа за било picatinny железнички систем.На елоксирани финиш е исклучително издржлив и го спречува chipping, пилинг и корозија поради екстремни услови.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Брзо закачите или оддели од пушка со користење на вртливата студ (не се вклучени).Дизајнирани да се користи со прашка и огради горе, а во прилог за лесен транспорт.ГАРАНЦИЈА : Ризик купите со 6 месеци гаранција (злоупотреба не се вклучени).Квалитет на производите, големите цени и задоволство да се гарантира.Бренд : Pinty.Боја : Црна.Материјал : Појачани челик и алуминиум.Нога Висина : 9 инчи/ 225 mm (повече); 13 инчи / 330 mm (целосно продолжен).Мала тежина : 14ozs (410g).Бренд : Pinty Color : Black Material : Појачани челик и aluminum Leg Висина : 9 инчи/ 225 mm (повече); 13 инчи / 330 mm (целосно продолжен)мала тежина : 14ozs (410g).На Pinty Пушка Bipod Адаптерот е дизајниран за да се стабилизира вашиот оружје и да ви овозможи да ја ротирате вашиот оружје од страна-на-страна.На високо-квалитетни метал адаптерот ќе се обезбеди постојана поддршка и да се поттикнат да на следното ниво!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: