Gogoku Bipod & Прашка Комбо со Адаптер за Монтирање за 20mm Железнички Лов 6 до 9 Инчи Bipod
Свеж

Gogoku Bipod & Прашка Комбо со Адаптер за Монтирање за 20mm Железнички Лов 6 до 9 Инчи Bipod

DEN 811.20

Достапно е за нарачката

[ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ]1 x 6-9" bipod, 1 x 2 точка прашка и 1 x адаптер за монтирање за 20mm железница. [ПРИЛАГОДЛИВИ BIPOD НОГА] Враќање пролет прилагодливи нога на bipod,5 прилагодувања, 6" – 9", што би можело да се прилагоди на должината за да се задоволат различните потреби. [АДАПТЕР за МОНТИРАЊЕ] Дојде со еден адаптер за 20mm железнички, можете да ја инсталирате bipod на вашиот железнички или да QD прашка студ. [2 ТОЧКА ПРАШКА] Прилагодлива должина на прашка рака : од 42" 60", и брзо се повлече јамка му овозможува за еден раце брза корекција. [ДОЛЖНОСТ И мала ТЕЖИНА] Прашка е направен од висока густина најлон материјал и bipod е направен од најтврдокорните челик и алуминиум, тие се на должност и мала тежина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kopfjager K700 AMT Tripod
Свеж
Kopfjager K700 AMT Tripod
Достапно е за нарачката
DEN 3357.84
Оценка на купувачите: