Полноглавци Сет од 2 Мојсеј Кошница Отстранлив Памук Опфаќа (Сив)
Свеж

Полноглавци Сет од 2 Мојсеј Кошница Отстранлив Памук Опфаќа (Сив)

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ : 100% Памук.ДИМЕНЗИИ : 11"W x 27"L x 1"H. УПОТРЕБА : се Вклопува Полноглавци Мојсеј Кошеви.НЕГА : Машина Перат.На РАСПОЛАГАЊЕ : Бела, Природни, Светло Розева боја, Светло Сина и Сива боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.