YXGH@ Бебе Мојсеј Кошница Бебе Лулка Кошница Расадник Лулка Постелнина Кошница Преносни Автомобил Новороденче Кош Слама Кошница Креветчето за 0-6-9 Месеци Бебето
Свеж

YXGH@ Бебе Мојсеј Кошница Бебе Лулка Кошница Расадник Лулка Постелнина Кошница Преносни Автомобил Новороденче

DEN 3063.60

Достапно е за нарачката

Прилагодливи awning да се заштити вашето бебе е кожата од сонцето.Не треба да се користи за транспорт на вашето бебе.Никогаш не лифт, да се премести или да се носи кошница со вашето бебе внатре.Кошница секогаш треба да бидат поставени на цврста, рамна површина.Никогаш не ставајте го во близина на каминот или со отворен пламен.Оваа убава Мојсеј Кошница се создава простор за Бебето било каде во куќата!; Сигурно место за вашето бебе да спие дома или кога во посета на пријатели.Мултифункционален : Постелнината може да се отстранат еднаш бебе outgrows на Мојсеј Кошница, и кошница може да се користи за чување, перење, или декор.Големина : издолжени | Боја : Кафе Боја Ленти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.