Мотоцикл Телефон Планината со Вилушка Матични Extender База за Дупки Дијаметар од 13-20mm, Мотоцикл GPS Навигација Заградата Телефон Носителот Одговара за S1000RR YZF R1 R6 R1M CBR VFR
Свеж

Мотоцикл Телефон Планината со Вилушка Матични Extender База за Дупки Дијаметар од 13-20mm, Мотоцикл GPS Навигација

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

за F5 CBR650 F VFR1200;За CBR 250 RR 2018-2020, За CBR 250 R 2010-2015,.35", одговара за паметен телефон, 4-6. За YZF R1 02-17 R6 06-17 R1 M Р3.Кажете збогум на честа замена на вашиот телефон планината, Изберете DUILU издржлив мотор телефон носителот!. За GSX1300 R HAYABUSA 1999-2007.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пакетот, исто така, вклучуваат 1 handlebar фиксна топката делови, можете да го инсталирате на rearview огледало база.8"13mm-20mm вилушка матични база на носителот + handlebar поправи топката стан, 2 инсталирате начини за вас да се избере!Носителот фиксни телефонски добро, не грижете се за мобилен телефон ќе падне на патот во текот на возењето.【Вилушка Матични База】Овој мотор телефон планината доаѓа со вилушка матични топката база, која може да се качи на triple дрво матични дупка (13 - 20mm) на повеќето брендови' мотоцикли.За CBR 400 R 2013-2018,За CBR 500 R 2013-2020;За CBR 600 F4 I 2001-2006,.За CBR 300 R 2014-2017,За CBR 600 RR 2003-2017; За CBR 1000 RR 2008-2016;.Ширина на телефонот носителот може слободно да се прилагодат и да одговара за паметни телефони од 4" - 6. 【Широка Адаптабилност】Овој мотор GPS навигација заградата е погоден за голем број на мобилни телефони. 【2 Инсталирате Начини】Едноставно се стегне на шрафовите на мотоцикл телефон планината, усвојува начинот на експанзија да се инсталира на вилушка матични дупка. Одговара за YZF R1 2002-2018;за YZF R1 M/S 2015-2018;. 【Одлични Услуги на Клиентите】На мотоцикл/велосипед мобилен телефон за носител со вилушка матични база на носителот може да се користи како подарок за да испратите љубовник, дете, пријател. 【Силна Заштита】На мотоцикл телефон држачот е изработен од ABS пластика и метал, карактеристики 8 канџи на телото, силно се одржи на мобилен телефон и да ја намалите грижите на паѓање на телефонот за време на возењето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.