Г-J3-10B AC Серво Диск 100W 3PH+1PH 200-230V
Свеж

Г-J3-10B AC Серво Диск 100W 3PH+1PH 200-230V

DEN 7920.00

Достапно е за нарачката

Бренд нови(Не се Користи)Направени во Јапонија.Г-J3-10 B AC Серво Диск.Ние сме главно се ангажирани во главните електронски додатоци, ако имате други модел барања, добредојдени да се консултираат.Стоки имаат одлични функции(1 година гаранција).Ние се обидуваме да се опише објекти колку што е можно попрецизно.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.Г-J3-10 B AC Серво Диск 100 W 3 PH+1 PH 200-230 V.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.