Leeson 163115.60 NEMA D Прирабница за Полнење, 143T-145T Рамка
Свеж

Leeson 163115.60 NEMA D Прирабница за Полнење, 143T-145T Рамка

DEN 407.52

Достапно е за нарачката

D прирабница за полнење за целосно-затворени мотор.За употреба во конвертирање на цврста база моторни да NEMA D се соочи со база.УЛ Наведени и АДС уверение за обезбедување на квалитетот.Земја на потекло : сад.Leeson произведува електрични мотори, опрема reducers, и електронски контроли за комерцијални и индустриски апликации.Компанијата, основана во 1972 година, е со седиште во Grafton, WI.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.