Атлантис A2521 Стандард PWC Флеш Комплет
Свеж

Атлантис A2521 Стандард PWC Флеш Комплет

DEN 405.84

Достапно е за нарачката

Одговара : Kawasaki Сите модели 92-06 освен ZXI/STX и Ултра 150. Овозможува лесно црвенило на систем за ладење, имајќи го во шпицот на ефикасност.Чисти систем на остатоци и загадувачи вклучувајќи saltwater, песок и слоевита.Помага да се спречи акумулација на остатоци и загадувачи.Го прави со помош на сол елиминација третмани, моторот flushes, средства за чистење; и отпорност на инхибитори бриз.Овозможува лесно црвенило на систем за ладење, имајќи го во шпицот на ефикасност.Чисти систем на остатоци и загадувачи вклучувајќи saltwater, песок и слоевита.Помага да се спречи акумулација на остатоци и загадувачи.Го прави со помош на сол елиминација третмани, моторот flushes, средства за чистење; и отпорност на инхибитори бриз.Одговара : Kawasaki Сите модели 92-06 освен ZXI/STX и Ултра 150.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.