Yamalube 2W Watercraft 2-мозочен Удар моторното Масло 1 Галон
Свеж

Yamalube 2W Watercraft 2-мозочен Удар моторното Масло 1 Галон

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

Ниска Чад се постигнува на експоненцијална намалување на видлив чад од колку што е 50%.Не се препорачува за две удар на користење на земјиштето возила или outboard motors.Ексклузивно Полу-Синтетички формула специјално дизајниран за Спорт Брод & Waverunner обезбедува максимална навлажнување и заштита од абење додека спречување прстен стап, клипот гори, искра plug fouling, ' рѓа и корозија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.