BOLUO Селски Дрво Мрзливи Сузан Плочата 10 инчен Ротирачки Дрвени Зачин Рек Farmhouse Countertop Кабинет Организатор Трпезариска Маса Мала Кујна Складирање со Страни Црна и Ка?
Свеж

BOLUO Селски Дрво Мрзливи Сузан Плочата 10 инчен Ротирачки Дрвени Зачин Рек Farmhouse Countertop Кабинет Организатор

DEN 885.12

Достапно е за нарачката

[ДИМЕНЗИЈА] : 10" дијаметар x 2 4/5" висока.Големина за да ги собере мирудии, зачини, лименки, печење материјали и провизии предмети.Совршен простор за заштеда на енергија за табела блузи, кујна контра, трпезариска маса. [ПРИРОДНО ДРВО] : рачно изработени со врвен квалитет цврсто дрво.Тоа се совпаѓа farmhouse тема, гроздобер изглед се токму селски мешавина на стилови, кои му даваат овој дел на плочата индивидуален карактер. [МАЗНА SPINING] : Дизајнирани за непречено 360 степен ротација за лесен пристап од било место на табелата.Воскресна надворешните рабови се задржи предмети во место додека да се врти.Дното со не-пропадна мат за да бидете сигурни дека плочата стабилна, додека се врти тоа. [ЛЕСНО се ГРИЖИ] : Едноставно рака мие или избрише со влажна крпа, ве молиме не се впие во вода или измијте го во машина за миење садови. [ПАКУВАЊЕ & ГАРАНЦИЈА] : Во посебна силна пакување за да се избегне кршење.Професионална услуга за клиентите, и пред и после купувањето.И не заборавајте нашата 7 дена за Парите назад гаранција и доживотна поддршка на корисниците на.Дали секогаш имаат проблеми со наоѓање на правото condiment тегла во вашата кујна кабинети?.Имате зачин контејнери заземаат премногу простор?.Дали сакате вашата кујна беше повеќе организирана и функционална?.Ајде!BOLUO Мрзливи Сузан се соодветни за да не после. 360-степени ротирачки плочата за да се направи тоа едноставно да го зграби токму она што ви треба.Одлично за pantries, кабинети, контра блузи, плакари, и полици и др.Вашата кујна ќе станат се повеќе организирани и на сите ваши зачини, мирудии и леќата ќе биде во рамките на лесно да се достигне.Простор за заштеда на енергија дизајн, максимизира простор за складирање.Совршен за организирање на вашата кујна контра врвот и кабинети.Не само за зачини, исто така, совршен за апчиња, лекови, додатоци, витамини, храна за бебиња тегли, храна за миленичиња конзерви и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.