YINGJUN Спојка Три - Вилицата D40L66 Спојка Алуминиум Флексибилни Вратило Спојка за Моторни Конектор (Внатрешен Дијаметар : 8X14)
Свеж

YINGJUN Спојка Три - Вилицата D40L66 Спојка Алуминиум Флексибилни Вратило Спојка за Моторни Конектор (Внатрешен

DEN 1106.40

Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !.Тип : Вратило Спојка.Должина : 66mm.Дијаметар : 40mm.Пакување содржина : 1pc.Внатрешниот Кол. : 8/9/10/11/12/12.7/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22mm;Окно : како вашиот choice8mm ≤ d1 / d2 ≤22mm.На пример d1xd2 (mm) : 8x8 , 8x10 , 8x12 , 8x12.7 , 8x14 , 8x16 , 8x22 , 10x10 , 10x12 , 10x12.7 , 10x14 , 10x16 , 10x22 , 12x12 , 12x12.7 , 12x14 , 12x16 , 12x22 , 12.7x12.7 , 12.7x14 , 12.7x16 , 12.7x22 , 14x14 , 14x16 , 14x22 , 16x16 , 16x22 , 22x22.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.