TMP1105 Спојки Спојка Вратило Спојки Алуминиум Еден Дијафрагмата Стегање Серија (Внатрешен Дијаметар : GSTS D32XL28)
Свеж

TMP1105 Спојки Спојка Вратило Спојки Алуминиум Еден Дијафрагмата Стегање Серија (Внатрешен Дијаметар : GSTS

DEN 1050.72

Достапно е за нарачката

Дијафрагмата тип на еластична спојка.Нула вртење на царинење.Нерѓосувачки челик дијафрагмата компензира радијална, аголна и axial отстапувања.Висока чувствителност, висок вртежен момент ригидност.Правец на стрелките на часовникот и обратно од стрелките ротација карактеристики се исти.Дијафрагмата тип еластична coupling Zero вртење clearance Stainless челик дијафрагмата компензира радијална, аголна и axial deviations High чувствителност, висок вртежен момент rigidity Clockwise и стрелките на часовникот ротација карактеристики се исти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.