Во светот во 4-ply обновлив Накит Градите Накит Фах Додатоци со Огледала Накит, Кутии
Свеж

Во светот во 4-ply обновлив Накит Градите Накит Фах Додатоци со Огледала Накит, Кутии

DEN 621.60

Достапно е за нарачката

☺ Ротира во било која форма сакате, неверојатни суета оркестарот; Тоа е, исто така, компактен цилиндар дека кога е затворен, е огледало на капакот погодно за носење и чување на накит, и изолатите прашина за одржување на накит блеска подобро. ☺ Доволно простор за да се одржи прстени, обетки, ѓердани, кармини, коса додатоци, мини шминка четки и други мали додатоци за да им помогне на класифицирање на вашата различни накит, така да не се збунети кога чување на накит. ☺ Изработен од ABS пластика, не-токсични, без мирис, издржливи.Мека не-плетени материјалот е отпорен на гребнатини и униние.За безбедно и удобно простор за складирање.Сладок подарок за Мајка ми, девојка, сопруга, ќерка, соученици и колеги.Идеален подарок за Денот на Вљубените, родендени, годишници, Ден на Мајката, Божиќ. ☺ Големина : 12 X11cm (4.72x4.33 инчен) .Бои : сина, бела, розова Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.