925 Sterling Silver Size 8 Прстен со 8 мм Круг Рамки Поставување Празно Накит Наоди за DIY Прстени, 2 Компјутери
Свеж

925 Sterling Silver Size 8 Прстен со 8 мм Круг Рамки Поставување Празно Накит Наоди за DIY Прстени, 2 Компјутери

DEN 549.60

Достапно е за нарачката

Висок Квалитет 925 Sterling Silver Size 8 Прстен со Тркалезни Рамки Поставување Ќорци Мерење 8мм во големина (ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : овие држачи се прецизност направени за камења мерење точно 8мм во големина.Ве молиме проверете ја вашата камен големина за да бидете сигурни дека тие не се поголеми од 8мм во големина пред да го купат овој производ).Овие Прстен Ќорци Се Совршени за Вашиот Накит Одлуки Потреби.Овие Size 8 прстени се да се Постави со 8мм Круг Камења, Количина = 2 компјутери.Направени Од Никел и Олово Слободни 925 Фунта Сребро.Висок квалитет 2 компјутери Sterling Silver Size 8 прстени со празен круг 8мм рамки амбиент.Никел слободни 925 Sterling Silver size 8 прстени со 8 мм рамки поставување ќорци дека обезбеди лесен начин за да го поставите вашиот камења и да добиете професионален изглед на резултатите.Одлична за вашиот DIY прстен креации.Овие 8 mm рамки чаши треба да се користат со 8 mm, тркалезни камења. (Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : овие држачи се прецизност направени за камења мерење точно 8 mm во големина.Ве молиме проверете ја вашата камен големина за да бидете сигурни дека тие не се поголеми од 8 мм по големина пред да го купат овој производ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.