ZZ ZINFANDEL Ѕвезда Месечината Печурки Ѓердан Обетки во Собата за Жени, Девојки,Модната Панк Синџир со Шарм 3D Симулација Печурки Pendant Ѓердан за Зеленчук Накит
Свеж

ZZ ZINFANDEL Ѕвезда Месечината Печурки Ѓердан Обетки во Собата за Жени, Девојки,Модната Панк Синџир со Шарм

DEN 299.52

Достапно е за нарачката

СТИЛСКИ И УНИКАТЕН ДИЗАЈН : панк синџир + печурки шарени+ѕвезда месечината pendant, убав и малку слатки така што тие се совпаѓаат со речиси сè!Ако сте во потрага за некои симпатична накит, тие се совршени.Симпатична earring собата е јасна и лесна тежина и тие се навистина симпатична.МАТЕРИЈАЛ : Овие обетки и ѓердани се направени од алуминиум и смола.Тие се champion, nickle-бесплатно, не е лесно алергија, добро полиран уметност се направи боја светла и сјајна.Тоа е златна и сребрена боја, можете да ги носат заедно, или да ги споделувате со вашите пријатели.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : еден пар на црвениот 3 D симулација печурки обетки, еден пар на ѕвезда печурки обрачот обетки и панк синџир со ѕвезда месечината печурки pendant ѓердан.ПОДАРОЦИ : Овие минималистички ѓердани се едноставен и модерен.Одговара за секоја прилика како секојдневно носење на формален повод.Апсолутно одличен подарок за да ја искажете вашата љубов кон својата мајка, пријателка, свршеница, сопруга, вљубените, семејството или само пријател.СОВРШЕН ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ние сме посветени на подобрување и обезбедување на подобри производи и услуги.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно поскоро!Ние ќе им помогне на вас како е можно поскоро.Избегнувајте потопување во вода за долги периоди на време.Да се чува далеку од груби домаќинство хемикалии како што се кајгана, амонијак, хлор и така натаму.Да се чува на чисто и суво место, како што се на оригиналната кутија, мека крпа торба или крпа накит кутија.Користете нежно полски направи специјално за отстранување на дупка веднаш, кога ќе забележи каква било промена на бојата.Самодовербата и промена на стари и нови.симпатична животно сликата, може да имате некоја нова слика и за дишење во животот секој ден, може да се покаже вашиот темперамент и моден вкус.Смола & Легура.Не содржи штетни метали како никел и олово, и е противалергиски.Не фаќа, се чисти редовно да се одржуваат за убавина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.