Прстен Sizer Мерни Скали Алатки за Мерење на Прстени Големина на Прст, Големината Алатки Професионални и Привлечни
Свеж

Прстен Sizer Мерни Скали Алатки за Мерење на Прстени Големина на Прст, Големината Алатки Професионални и Привлечни

DEN 600.00

Достапно е за нарачката

Color:as слика shown Material : plastic Size : Порт код 1-33, грешка е за 1cm Professional Прстен Скали за Полнење : алатката за прстен и вретено мерења направени за прстен.Издржлив и лесен за употреба : Пластични материјали,лесен, лесен за употреба.Удобно да се носат, не грижете се за да се намали вашите прсти.Јасно се чита и прецизно мерење на прстен големина.прстен Sizer Мерни Скали алатки за Мерење на прстени Големина на прст, Големината алатки Професионални и Привлечни.Color:as слика shown Material : plastic Size : Порт код 1-33, грешка е за 1cm Professional Прстен Скали за Полнење : алатката за прстен и вретено мерења направени за прстен.Издржлив и лесен за употреба : Пластични материјали,лесен, лесен за употреба.Удобно да се носат, не грижете се за да се намали вашите прсти.Јасно се чита и прецизно мерење на прстен големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.